kostiumy piłkarskie z naciskiem

Australia 4-0 Republika Czeska

Aby przygotować się do Mistrzostw Świata, każda z drużyn narodowych rozegrała mecz towarzyski przed Mistrzostwami Świata, aby przejechać nowo zmontowaną drużynę. W meczu rozgrzewki Pucharu Świata, zwycięstwo 4: 0 nad drużyną Czech, wygrało pierwsze zwycięstwo w rozgrzewkowych meczach Pucharu Świata. Tutaj przygotowaliśmy Koszulki Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018.

Napastnicy zespołu, Leki, który grał dla drużyny Hertha w Berlinie, strzelili dwa gole. W pierwszej połowie Lecky zrobił przerwę w impasie dla australijskiej drużyny w 30 minut i strzelił kolejnego gola w drugiej połowie. Wystawiony dwukrotnie w show, Australia prowadzi 3-0. W Pucharze Świata Lecky będzie nadal nosił Koszulka Australia mś 2018. W końcowej fazie gry Australia zrobiła prezenty z przeciwnikiem Oolong. Australia ostatecznie wygrała 4: 0 zwycięstwo.

Australia jest najgorętszym francuskim zespołem w pierwszym zestawie Pucharu Świata. Myślę, że to da im dużą presję.