kostiumy piłkarskie z naciskiem

Werner pomaga wygrać Niemcom

Dla reprezentacji narodowej wchodzącej do Mistrzostw Świata, przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata w Rosji, będzie kilka międzynarodowych meczów rozgrzewki. Jako obrońca mistrzowski drużyna Niemców grała przeciwko Arabii Saudyjskiej w międzynarodowym meczu towarzyskim, niemiecki zespół Bayer Arena w Leverkusen 2-1 wygrywa z azjatyckim zespołem Arabii Saudyjskiej. Tutaj przygotowaliśmy Koszulki Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018 i możesz nas śledzić.

W ciągu 8 minut gry Werner strzelił pierwszego gola dla niemieckiej drużyny. Jest to ósma piłka, którą Werner zdobył w imieniu reprezentacji narodowej. W 43. minucie meczu, pod naciskiem Wernera i Müllera w Koszulka Niemcy mś 2018, saudyjski obrońca Omar Hawsawi nieumyślnie podbił Oolonga, 2-0, niemiecki zespół, który powiększył prowadzenie. Chwilowo prowadzą dwa gole. W 84. minucie Khedira wysłał punkt i strzelił gola dla Jassima. Ostatecznie niemiecka drużyna pokonała Arabię Saudyjską 2-1 u siebie i wygrała pierwszą wygraną w prawie 7 meczach rozgrzewkowych.

Drużyna niemiecka wygrała cztery mistrzostwa świata w historii. Myślę, że wspierają go tysiące fanów. W przypadku wielu z tych mistrzostw świata będą musieli wygrać mistrzostwa.