kostiumy piłkarskie z naciskiem

Rozgrywka w Hiszpanii 1-0 z Tunezją

W międzynarodowym meczu rozgrywane w piłce nożnej Hiszpania grała przeciwko Tunezji, a Hiszpania pokonała Tunezję 1: 0. Jest to również dobre miejsce do noszenia hiszpańskiej Koszulki Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018.

Reprezentacja Hiszpanii zajmowała dominującą pozycję na boisku. W pierwszej połowie obie strony zaatakowały i broniły się nawzajem. Posiadanie piłki przez Hiszpanię przekroczyło 70%. Jednak ofensywna jakość Tunezji była jeszcze wyższa. Stracili także okazję do zdobycia gola. W pierwszej połowie żadna z drużyn nie zdobyła drugiej bramki. W drugiej połowie Costa zeskoczył z ławki i asystował. Aspas w Koszulka Hiszpania mś 2018 przełamał impas. Aspas wpadł do gry, aby zdobyć jedyny gol. Ostatecznie Hiszpania wygrała 1: 0 nad Tunezją.

Będzie kilka dni przed Mistrzostwami Świata, a wszystkie reprezentacje narodowe przybyły do Rosji, aby przygotować się do pierwszej rundy Pucharu Świata. Gratulujemy im dobrych wyników.