kostiumy piłkarskie z naciskiem

Chelsea odnawia umowę z Pedro

Jako skrzydłowy, Pedro dołączył do Chelsea w 2015 roku i był ważnym graczem na linii ofensywnej. Dzisiaj Chelsea oficjalnie potwierdziła, że odnowi umowę z Pedro do 2020 roku. Fani Chelsea założyli niebieskie koszulki piłkarskie i wszyscy byli podekscytowani faktem.

Chelsea przedłużyła umowę z Pedro o rok, a zarówno zawodnicy, jak i klub są zadowoleni z podpisania kontraktu. Pedro był bardzo zadowolony z odnowienia. Powiedział: "To jest dla mnie bardzo dobre, jestem bardzo szczęśliwy w Chelsea, moje relacje z kolegami z drużyny, fanami i klubami są również bardzo dobre". Pedro był świetnym graczem od czasu dołączenia do Chelsea. Gwiazda. W sumie 131 występów dla zespołu, strzelił 28 bramek. Jego rekord reprezentuje blask tego numeru koszulka Chelsea. Pedro zawsze demonstrował swoje umiejętności na boisku i cieszymy się, że gra on lepiej w Chelsea.

W tym miejscu gratulujemy obu stronom możliwości uzyskania satysfakcjonującej umowy. W następnej grze oczekujemy, że Pedro będzie miał lepszy wynik i życzymy Pedro powodzenia.


Comentarios

No hay ningún comentario

Añadir un Comentario: