kostiumy piłkarskie z naciskiem

Liverpool1 jest lepszy niż 1Chelsea

W siódmej rundzie angielskiej Premier League odbył się konkurs pomiędzy gigantami. Chelsea wystąpiła przeciwko Liverpoolowi na Stamford Bridge. Oczywiście, te dwa kluby, jako najlepsze kluby piłkarskiej Premier League, zawsze przyciągają wielu fanów w koszulki piłkarskie, aby im dopingować.

Na początku pierwszej połowy Chelsea była pierwszym, który wyrzucił piłkę. W 25 minucie meczu Hazard strzelił niewielki strzał z pola karnego, a Chelsea otworzyła rekord 1: 0. Po tym, jak obie strony nie podjęły decyzji, pierwsza połowa meczu zakończyła się, Chelsea1-0 tymczasowo wyprzedziła Liverpool. Druga połowa rozpoczęła się, a Liverpool rozpoczął. Po zaciętej rywalizacji obie strony nie osiągnęły rezultatów dla swojego zespołu. Jednak w ostatniej minucie meczu Sturridge oddał strzał, a Chelsea została wyrównana przez Liverpool. Piłka powitała również fanów, którzy nosili koszulka Liverpool na boisku.

Pod koniec meczu Chelsea 1-1 remisuje przeciwko Liverpoolowi.