kostiumy piłkarskie z naciskiem

Zwycięstwo Paris Saint-Germain 6-1

W drugiej rundzie fazy grupowej Ligi Mistrzów, Paris Saint-Germain zagrał u siebie z Fudbalskim klubem Crvena zvezda. Po meczu Paryż Saint-Germain wykorzystał represje. W grze tysiące rodziców nosi koszulki piłkarskie dla swoich dzieci.

W 20. minucie gry Neymar wykonał rzut wolny i strzelił bramkę. Paris Saint-Germain prowadził 1: 0. Dwie minuty później Paris Saint-Germain szybko zyskał przewagę; Neymar strzelił dwa gole, 2: 0. W 37. minucie Paris Saint-Germain strzelił kolejny gol. W 41. minucie Di Maria wykonała następny krok, a Paris Saint-Germain poprowadził 4-0. W drugiej połowie, w 69. minucie, Mbappé kopnął piłkę i strzelił 5-0. W 74. minucie klub Fudbalski klub Crvena zvezda odwołał miasto, 1-5. W 81. minucie Neymar w koszulka Paris Saint-Germain zdobył rzut wolny z przodu pola karnego, aby zakończyć hat-trick, kompletne zwycięstwo Paris Saint-Germain 6-1 Fudbalski klub Crvena zvezda.

Paris Saint-Germain jest obecnie na czele francuskiej Ligue, w końcu Paris Saint-Germain 6-1 wygrywa klub Fudbalski Crvena zvezda. Po wygraniu pierwszego zwycięstwa w Lidze Mistrzów, jest to już drugie z rzędu zwycięstwo Paris Saint-Germain w Lidze Mistrzów.