kostiumy piłkarskie z naciskiem

Atlético Madryt 2-0 nad Borussią Dortmund

W czwartej rundzie meczu w Lidze Mistrzów, Atlético Madryt vs. Borussia Dortmund, Atlético Madryt pokonał Borussię Dortmund 2-0 u siebie, a dzięki bramkom Saúla i Griezmanna udało się zmyć wstyd porażki. Fani w koszulki piłkarskie kibicowali im.

W grze występ Borussii Dortmund był płaski. Atlético Madrid skorzystał z tej szansy. Rozpoczęła się pierwsza połowa gry, a obie strony nie dokonały przełomu. Atlético Madryt przełamał impas w 33 minucie, Filipe wprowadził piłkę do strefy zamkniętej, środkowa droga Saúl po strzale zerwania impasu, Atlético Madryt wyszedł na prowadzenie przerywając 1: 0. Atletico Madryt 80 minut, aby powiększyć wynik, Griezmann strzał z pojedynczego uderzenia mocny niski strzał w prawym dolnym rogu Dostęp do sieci, 2-0. Wielu fanów noszących koszulka Atlético Madryt bardzo docenia Griezmanna. Po porażeniu dwóch stron bramki Atlético Madrid2-0Borussia Dortmund zeszły z boiska.

W końcu Atlético Madryt pokonał Borussię Dortmund 2: 0 u siebie. W klasyfikacji grupowej Atlético Madryt i Borussia Dortmund zdobyły 9 punktów. Atlético Madryt zajął drugie miejsce w grupie ze względu na różnicę bramek.