kostiumy piłkarskie z naciskiem

Chelsea pokonała Fulham 2: 0 u siebie

W sezonie 2018-19 angielska Premier League rozegrała 14. rundę. Chelsea grała z Fulhamem fc na Stamford Bridge. Pedro objął prowadzenie, a Hazard pomógł Chikowi zdobyć gola. Chelsea 2: 0 wygrała pierwsze trzy rundy, a Tottenham Hotspur przewyższył trzecią. Więcej rodziców pozwala swoim dzieciom nawiązać kontakt z piłką nożną, a oni przygotują dla nich własne koszulki piłkarskie.

W pierwszej minucie meczu Chelsea przejęła prowadzenie w 4. minucie, a Pedro strzelił w lewym dolnym rogu przed małym obszarem karnym. Chelsea prowadziła 1: 0. To jest 1000 bramka w Chelsea Premier League. Po obu stronach nie dokonał przełomu, Chelsea prowadził 1-0 pod koniec pierwszej połowy. Na początku drugiej połowy Chelsea zwiększyła wynik w 82. minucie. Hazard w koszulka Chelsea nr 10 przełamał poprzeczkę, asystując Jantschke 12 jardów, a prawa stopa trafiła w prawy dolny róg, Chelsea 2-0. W ciągu ostatnich kilku minut obie strony nie podjęły decyzji, a wynik został zablokowany na 2-0.

Pedro i Jantschke strzelili po jednym golu w drugiej połowie. Pod koniec gry Chelsea wygrywa 9 razy, 4 remisy, 1 strata i 31 punktów. Premier League zajmuje trzecie miejsce.